iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!

Zamów Reklamę Internetową
Reklama ogłoszeń o pracę

Reklama STRONY WWW w gazecie internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowejINFORMATOR ŚLUBNY gazety internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowej

Piątek
14
grudzień
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Gostyń

"Bodo" na Dzień Kobiet

2018-02-28 11:03:02

W czwartek 8 marca 2018 roku w sali widowiskowej Gostyńskiego Ośrodka Kultury będzie można obejrzeć musical „Bodo” – to propozycja „Hutnika” na Dzień Kobiet”.

Wyjątkowy musical i nietuzinkowe spojrzenie na życiorys największej gwiazdy kina i teatru okresu międzywojennego. Spektakl ujęty w nietypową formę. Z jednej strony przenosimy się na estradę lat dwudziestych i trzydziestych XX wieku, pełnej piór, cekinów i zalotnych spojrzeń pań, a z drugiej mamy wrażenie, że oglądamy film z tamtych czasów z całą paletą charakterystycznych gestów, słów i układów choreograficznych. Do tego swoistego uroku dodają projekcje stylizowane na nieme kino, czy archiwalne nagrania scen z życia Eugeniusza Bodo. W to wszystko wpleciono opowieść człowieka nie do końca spełnionego, niejasnego i trudnego do jednoznacznego określenia. Uwikłanego w czasy wojny i niejasną śmierć, będącego przez całe życie pod ogromnym wpływem matki i uzależnionego od sceny i oklasków.

Usłyszeć będzie można muzykę znaną, ale na nowo zaaranżowaną. Piosenki zaśpiewa jeden z najlepszych polskich aktorów musicalowych - Dariusz Kordek. Wszystkie utwory to niezapomniane międzywojenne szlagiery, które widzowie doskonale znają tj. „Już taki jestem zimny drań”, „Umówiłem się z nią na dziewiątą” czy „Najcudowniejsze nóżki”.

Choreografię ułożyła Agnieszka Brańska, artystka na stałe współpracująca z Teatrem Roma. Na scenie pojawią się także tancerze. Partnerem przedstawienia jest Egurola Dance Studio.

Bilety w cenie 50 zł można nabyć w kasach Gostyńskiego Ośrodka Kultury “Hutnik”, kina „Pod Kopułą” i w serwisie www.bilety24.pl.

Źródło: gostyn.pl


Zamów Reklamę w gazecie internetowej


Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Reklama informatora budowlanego

Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Reklama informatora ślubnego


PRAWNIK


Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowej

iGostyn.pl reklamy iGostyn.pl reklama informator budowlany