iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.plZamów Reklamę Internetową
Reklama ogłoszeń o pracę

Reklama STRONY WWW w gazecie internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowejINFORMATOR ŚLUBNY gazety internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowej

Poniedziałek
10
grudzień
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Z powiatu

"Szatnia na medal" w Gostyniu

2018-11-27 09:38:49

Zdjęcie: www.powiat.gostyn.pl
Ponad 75 tysięcy złotych kosztował remont szatni przy sali gimnastycznej w Zespole Szkół Zawodowych w Gostyniu. Modernizacja była możliwa dzięki pozyskaniu środków z programu „Szatnia na medal”, ogłoszonego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.

W ramach prac na ścianie pojawiły się nowe tynki i płytki. Wymienione zostały posadzki, instalacja grzewcza, elektryczna i urządzenia sanitarne. Szatnie wyposażono w nowe ławki i wieszaki.  Prace zakończyły się w poniedziałek 19 listopada. Całkowity koszt robót to 75672,19 zł koszt.

 

„Szatnia na medal” jest inicjatywą Samorządu Województwa Wielkopolskiego skierowaną do samorządów lokalnych - powiatów i gmin naszego regionu. Jej celem jest poprawa warunków ogólnodostępnych budynków szatniowo–sanitarnych przy obiektach sportowych i zbudowanie pozytywnego wizerunku sportu, kojarzonego ze zdrowiem i higieną. W ramach programu można było ubiegać się o dofinansowanie w maksymalnej wysokości 50%, na remont istniejących budynków szatniowo–sanitarnych, a także na adaptację istniejących budynków na potrzeby szatniowe oraz sanitarne, jak również na budowę nowych szatni. Uzyskana dotacja, w wysokości 35,5 tys. pokryła blisko połowę kosztów remontu. Pozostała część pochodzi z budżetu powiatu gostyńskiego. 1500 zł łącznie przekazali partnerzy:Rada Rodziców, Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków ZSZ w Gostyniu oraz firma Jegger. Warunkiem uzyskania dofinansowania projektu był bowiem udział podmiotów zewnętrznych.

 

Źródło: www.powiat.gostyn.pl


Zamów Reklamę w gazecie internetowej


Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Reklama informatora budowlanego

Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Reklama informatora ślubnego


PRAWNIK


Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowej

iGostyn.pl reklamy iGostyn.pl reklama informator budowlany