iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!

Zamów Reklamę Internetową
Reklama ogłoszeń o pracę

Reklama STRONY WWW w gazecie internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowejINFORMATOR ŚLUBNY gazety internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowej

Sobota
15
grudzień
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Z policji

Awanse w gostyńskiej policji

2018-07-31 07:07:00

Zdjęcie: KPP Gostyń
W piątek policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu obchodzili Święto Policji. Uroczysta akademia odbyła się w pałacu w Rokosowie. Podczas tegorocznego Święta Policji awanse na wyższy stopień otrzymało 43 funkcjonariuszy.

W piątek 27 lipca br. w pałacu w Rokosowie odbyła się uroczystość związana z obchodami Święta Policji. W akademii uczestniczyli byli i obecni policjanci, pracownicy policji, ich rodziny i zaproszeni goście.

 

Apel rozpoczęto od złożenia meldunku i wprowadzenia pocztu sztandarowego. Następnie przemówił Komendant Powiatowy Policji w Gostyniu podinsp. Piotr Gorynia, który powitał wszystkich przybyłych na uroczystość. W swoim przemówieniu przypomniał zebranym kiedy powstała Policja Państwowa i jak funkcjonowała w okresie międzywojennym. Mówił również o bolesnym czasie, jakimi była II wojna światowa podczas której wielu policjantów zostało aresztowanych, rozstrzelanych albo wysłanych do obozów zagłady. Komendant w dalszej części wspomniał, że jesteśmy jednostką pozytywnie ocenianą przez społeczeństwo i przełożonych z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Kończąc przemówienie podziękował wszystkim policjantom, pracownikom policji za trud i zaangażowanie, a rodzinom za wsparcie i wyrozumiałość. Wiele ciepłych słów skierował pod adresem władz samorządowych i przedstawicieli służb, które wspierają Komendę Powiatowa Policji w Gostyniu.

 

Następnie odczytano i wręczono akty mianowania na wyższe stopnie policyjne oraz medale i odznaczenia.

 

Głos zabrali również przybyli goście, m.in. Starosta Gostyński Robert Marcinkowski, kapelan Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu ks. Dariusz Dabrowski Cor, dyrektor Ośrodka Integracji Europejskiej w Rokosowie Waldemar Jagiełło, prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Gostyniu i przedstawiciel Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu podinsp. Jacek Jankowiak. Wszyscy w swoich wystąpieniach i przemowach podziękowali policjantom za prace i gratulowali odznaczeń i awansów na wyższe stopnie.

Źródło: KPP Gostyń


Zamów Reklamę w gazecie internetowej


Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Reklama informatora budowlanego

Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Reklama informatora ślubnego


PRAWNIK


Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowej

iGostyn.pl reklamy iGostyn.pl reklama informator budowlany