iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Gostyniu.

Partner gazety internetowej iGostyn.pl


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu gostyńskiego.

Zamów Reklamę w gazecie internetowejAutopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Środa
20
marzec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
23
24
25
26
27
28
29

Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Z powiatu

Będą dalej dyrektorami

2018-06-04 09:27:34

Zdjęcie: powiat.gostyn.pl
Justyna Krzyżostaniak, Grażyna Wira, Ryszard Janaszak i Mirosław Sobkowiak pozostaną na stanowiskach dyrektorów: Powiatowego Urzędu Pracy, Domów Pomocy Społecznej w Zimnowodzie i Chwałkowie oraz Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.

Szefowie tych placówek przedstawili swoje koncepcje pracy na kolejne lata i uzyskali aprobatę zarządu powiatu. Poniżej przypomnienie sylwetek starych - nowych dyrektorów.

 

Justyna Krzyżostaniak jest absolwentką historii na Wydziale Historii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła także studia podyplomowe na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu na kierunku „Zarządzanie projektami samorządów terytorialnych w UE z wykorzystaniem technologii informacyjnych”. W swoim życiu zawodowym z Powiatowym Urzędem Pracy związana jest od 1996 roku. Najpierw pracowała w nim jako referent. Od 1998 roku pełniła funkcję zastępcy dyrektora. Nieprzerwanie od 2007 roku z kolej jest dyrektorem jednostki.

 

Grażyna Wira z kolei ukończyła studia wyższe w Wyższej Szkole Pedagogicznej im. Tadeusza Kotarbińskiego w Zielonej Górze. Jest również absolwentką studiów podyplomowych na Uniwersytecie Zielonogórskim w Zielonej Górze w zakresie „Organizacja i zarządzanie placówkami pomocy społecznej”. Funkcję dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Zimnowodzie pełni od 1988 roku.

 

Ryszard Janaszak ukończył  Akademię Wychowania Fizycznego w Poznaniu, na wydziale nauczycielskim ze specjalizacją trenerską. Na tej samej uczelni uzyskał tytuł magistra rehabilitacji ruchowej. Po studiach pracował w placówkach oświatowych i klubach sportowych. Z Domem Pomocy Społecznej w Chwałkowie związany jest od 1999 roku, kiedy to został jego dyrektorem. Funkcję tę pełni nieprzerwanie do dziś.

 

Mirosław Sobkowiak jest specjalistą organizacji pomocy społecznej i pracy socjalnej, specjalistą pomocy psychologicznej, terapeutą środowiskowym i TSR, pedagogiem rodzinnym, mediatorem sądowym, certyfikowanym („Niebieska Linia”) specjalistą interwencji i pomocy psychologicznej oraz pracy z osobami stosującymi przemoc, trenerem rodzin zastępczych, trenerem Treningu Zastępowania Agresji ART. Dyplom magistra zdobył na kierunku filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Kształcił się też na studiach podyplomowych. Ukończył: Studium Organizacji i Zarządzania Oświatą, Podyplomowe Studium Organizacji Pomocy Społecznej i Pracy Socjalnej, Podyplomowe Studia Pomocy Psychologicznej, Podyplomowe Studium Programów Europejskich, Studium Interwencji i Pomocy Psychologicznej. Od 1999 roku związany z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu jako dyrektor i specjalista interwencji kryzysowej.

 

Źródło: powiat.gostyn.plZamów Reklamę w gazecie internetowej


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Reklama w Gazecie Internetowej iGostyn.pl

Zamów Reklamę w gazecie internetowej


Polub nas na facebooku


Reklama w Gazecie Internetowej iGostyn.pl

iGostyn.pl reklamy iGostyn.pl reklama informator budowlany