iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.plZamów Reklamę Internetową
Reklama ogłoszeń o pracę

Reklama STRONY WWW w gazecie internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowejINFORMATOR ŚLUBNY gazety internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowej

Poniedziałek
10
grudzień
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Z powiatu

Będą dalej dyrektorami

2018-06-04 09:27:34

Zdjęcie: powiat.gostyn.pl
Justyna Krzyżostaniak, Grażyna Wira, Ryszard Janaszak i Mirosław Sobkowiak pozostaną na stanowiskach dyrektorów: Powiatowego Urzędu Pracy, Domów Pomocy Społecznej w Zimnowodzie i Chwałkowie oraz Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.

Szefowie tych placówek przedstawili swoje koncepcje pracy na kolejne lata i uzyskali aprobatę zarządu powiatu. Poniżej przypomnienie sylwetek starych - nowych dyrektorów.

 

Justyna Krzyżostaniak jest absolwentką historii na Wydziale Historii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła także studia podyplomowe na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu na kierunku „Zarządzanie projektami samorządów terytorialnych w UE z wykorzystaniem technologii informacyjnych”. W swoim życiu zawodowym z Powiatowym Urzędem Pracy związana jest od 1996 roku. Najpierw pracowała w nim jako referent. Od 1998 roku pełniła funkcję zastępcy dyrektora. Nieprzerwanie od 2007 roku z kolej jest dyrektorem jednostki.

 

Grażyna Wira z kolei ukończyła studia wyższe w Wyższej Szkole Pedagogicznej im. Tadeusza Kotarbińskiego w Zielonej Górze. Jest również absolwentką studiów podyplomowych na Uniwersytecie Zielonogórskim w Zielonej Górze w zakresie „Organizacja i zarządzanie placówkami pomocy społecznej”. Funkcję dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Zimnowodzie pełni od 1988 roku.

 

Ryszard Janaszak ukończył  Akademię Wychowania Fizycznego w Poznaniu, na wydziale nauczycielskim ze specjalizacją trenerską. Na tej samej uczelni uzyskał tytuł magistra rehabilitacji ruchowej. Po studiach pracował w placówkach oświatowych i klubach sportowych. Z Domem Pomocy Społecznej w Chwałkowie związany jest od 1999 roku, kiedy to został jego dyrektorem. Funkcję tę pełni nieprzerwanie do dziś.

 

Mirosław Sobkowiak jest specjalistą organizacji pomocy społecznej i pracy socjalnej, specjalistą pomocy psychologicznej, terapeutą środowiskowym i TSR, pedagogiem rodzinnym, mediatorem sądowym, certyfikowanym („Niebieska Linia”) specjalistą interwencji i pomocy psychologicznej oraz pracy z osobami stosującymi przemoc, trenerem rodzin zastępczych, trenerem Treningu Zastępowania Agresji ART. Dyplom magistra zdobył na kierunku filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Kształcił się też na studiach podyplomowych. Ukończył: Studium Organizacji i Zarządzania Oświatą, Podyplomowe Studium Organizacji Pomocy Społecznej i Pracy Socjalnej, Podyplomowe Studia Pomocy Psychologicznej, Podyplomowe Studium Programów Europejskich, Studium Interwencji i Pomocy Psychologicznej. Od 1999 roku związany z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu jako dyrektor i specjalista interwencji kryzysowej.

 

Źródło: powiat.gostyn.pl


Zamów Reklamę w gazecie internetowej


Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Reklama informatora budowlanego

Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Reklama informatora ślubnego


PRAWNIK


Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowej

iGostyn.pl reklamy iGostyn.pl reklama informator budowlany