iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
Zamów Reklamę Internetową
Reklama ogłoszeń o pracę

Reklama STRONY WWW w gazecie internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowejINFORMATOR ŚLUBNY gazety internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowej

Wtorek
13
listopad
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Gostyń

Duchy na ulicach miasta

2018-05-16 09:05:00

Zdjęcie: gostyn.pl
Tegoroczna edycja Nocy Muzeów, która odbędzie się w sobotę, 19 maja, przebiegać będzie pod hasłem „Gostyńska Noc z Duchami”. Weźmie w niej udział rekordowa liczba organizatorów.

Impreza rozpocznie się o godzinie 18.30 przejazdem ulicami miasta kawalkady zabytkowych samochodów zorganizowanej przez stowarzyszenie „Gostyńskie Klasyki” i www.gaso-gostyn.pl. Koordynatorem całości przedsięwzięcia jest Muzeum w Gostyniu. Tej nocy na ulicach miasta pojawią się także tajemnicze postacie z przeszłości ubrane w odpowiednie stroje, a zadaniem przechodniów będzie odgadnięcie ich personaliów. Poprawne odpowiedzi nagradzane będą upominkami. W imprezie wezmą udział: Gostyńskie Klasyki i www.gaso-gosytyn.pl, Gostyńskie Stowarzyszenie na Rzecz Kobiet „Jestem”, Gostyńskie Towarzystwo Historyczne, Grupa Badań Historycznych „Regiment”, Ochotnicza Straż Pożarna w Goli, Towarzystwo Miłośników Gostyńskiej Fary, Zgromadzenie Sióstr Służebniczek Niepokalanego Poczęcia NMP, Zarząd Powiatowy LOK w Gostyniu, Klub Strzelectwa Sportowego „Vis”, Klub Żołnierzy Rezerwy w Krobi, Orkiestra Dęta Miasta i Gminy Gostyń, Szkoły Podstawowe nr 1, 2, 3 i 5 w Gostyniu, Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Józefa Zeidlera w Gostyniu, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu, Zespół Szkół Specjalnych w Brzeziu oraz Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Gostyniu, Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik” i Muzeum w Gostyniu.

Centralnym miejscem „Gostyńskiej Nocy z Duchami" będzie rynek, gdzie o godzinie 23.30 rozpocznie się kilkunastominutowy pokaz „Światło i dźwięk”, a po nim losowanie okolicznościowej loterii, gdzie główną nagrodą będzie voucher o wartości 1.000 złotych do zrealizowania w biurze podróży „Moana” w Gostyniu.

 

 

Źródło: gostyn.pl


Zamów Reklamę w gazecie internetowej


Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Reklama informatora budowlanego

Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Reklama informatora ślubnego


PRAWNIK


Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowej

iGostyn.pl reklamy iGostyn.pl reklama informator budowlany