iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Gostyniu.

Zamów Reklamę w gazecie internetowej


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu gostyńskiego.

Zamów Reklamę w gazecie internetowejAutopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Wtorek
16
lipiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Z powiatu

Eliminacje do sejmiku

2019-04-02 14:33:59

W Starostwie Powiatowym w Gostyniu odbyły się eliminacje do projektu „Sejmik Młodzieży Województwa Wielkopolskiego”.

Organizatorem projektu jest Sejmik Województwa Wielkopolskiego, który poprzez jego realizację chce rozwijać postawy obywatelskie młodzieży szkolnej, popularyzować wiedzę o organizacji samorządu terytorialnego oraz działalności Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

 

W etapie powiatowym przedsięwzięcia dwuosobowe drużyny uczniów z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi przedstawiły prezentację na temat „Korzyści płynące z członkostwa Polski w Unii Europejskiej, na przykładzie Twojego Powiatu”.

 

Komisja rekrutacyjna, kierując się takimi kryteriami jak staranność wykonania, poprawność merytoryczna, zgodność pracy z tematem, komunikatywność przekazu, pomysłowość, kreatywność oraz oryginalność tematu wyłoniła reprezentantki powiatu gostyńskiego na Sejmik Młodzieży Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu. Będą nimi uczennice Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu: Karolina Zygmunt i Weronika Nowicka wraz z opiekunem projektu, panią Anną Ptak-Sędziak.

 

W związku z projektem edukacyjno-obywatelskim Województwa Wielkopolskiego skierowanym do uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu województwa, młodzież z naszych szkół przedstawiła prace na temat: „Korzyści płynące z członkostwa Polski w Unii Europejskiej, na przykładzie Twojego Powiatu”. Wystąpienia były przygotowane na wysokim poziomie merytorycznym. Młodzież wykazała się przede wszystkim dużą wiedzą na temat wykorzystania środków unijnych przy realizacji inwestycji w naszym powiecie – komentuje członek komisji Janusz Sikora.

 

- Sesja młodzieży będzie miała temat wiodący: „15-lecie członkostwa Polski w Unii Europejskiej okiem wielkopolskiej młodzieży”. Uczniowie – uczestnicy sesji, w tym również uczennice Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu wypracują uchwałę Sejmiku Młodzieży Województwa Wielkopolskiego przedstawiającą ich ocenę 15-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej, z podziałem na poszczególne obszary integracji. Sesja odbędzie się w 10 maja br. – dodaje Janusz Sikora Wicestarosta.

 
Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Reklama w Gazecie Internetowej iGostyn.pl

Zamów Reklamę w gazecie internetowejiGostyn.pl reklamy iGostyn.pl reklama informator budowlany