iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Gostyniu.

Zamów Reklamę w gazecie internetowej


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu gostyńskiego.

Zamów Reklamę w gazecie internetowejAutopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Środa
19
czerwiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
21
22
24
25
26
27
28
29
30

Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Wydarzenia

Jasełka w Krobi

2019-01-02 14:31:05

Zdjęcie: www.powiat.gostyn.pl/PCPR w Gostyniu
Integracyjne jasełka zapełniły po brzegi widownię w krobskim kinie „Szarotka”. Widowisko to zostało przygotowane we współpracy mieszkańców Środowiskowego Domu Samopomocy w Chwałkowie oraz uczniów Szkoły Podstawowej w Pudliszkach.

Artyści: uczestnicy ŚDS w Chwałkowie, uczniowie, terapeuci, opiekunowie i nauczyciele wystawili przedstawienie na podstawie powieści Hansa Christiana Andersena “Królowa Śniegu”. To  wzruszająca opowieść o losach Gerdy i Kaja, którzy żyli w przyjaźni, dopóki pewnego dnia do oka chłopca wpada  magiczne szkiełko i zamienia jego serce w lód. Wówczas Królowa Śniegu zwabia go do siebie, ale przyjaciółka narażając swoje życie ratuje Kaja.

 

W przedstawieniu, obok wzruszającej historii, nie zabrakło śpiewu i tańca, które artystycznie dopełniły całość. W zakończenie opowieści został wpleciony wątek narodzin Jezusa w stajence i towarzyszące mu pięknie odśpiewane kolędy w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Pudliszkach.

 

Tę mądrą historię o przyjaźni i wierności, obejrzeli zaproszeni goście, którzy zapełnili całą salę. Wśród nich znaleźli się Alfred Siama - Przewodniczący Rady Powiatu Gostyńskiego, Janusz Sikora - Wicestarosta Powiatu Gostyńskiego, Eleonora Gościniak - Skarbnik Powiatu Gostyńskiego, Michał Listwoń - Wiceburmistrz Krobi, Karolina Dolata - Dyrektor Domu Dziecka w Bodzewie, Renata Wojda - Dyrektor DPS w Rogowie, Anna Krzyżostaniak - Kierownik MGOPS w Krobi, Mariola Żelazna - Kierownik  GOPS w Pępowie, Agnieszka Wujek - Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Rekreacji w Krobi, podopieczni placówek oraz uczniowie wraz z nauczycielami oraz Natalia Hajnsz - Kierownik Działu Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu i Marta Adamek – specjalista z tego działu.

 

Wzruszeniom oraz gromkim brawom nie było końca. Historia przedstawiona w  sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury i Rekreacji w Krobi tak bardzo spodobała się widzom, że uhonorowali wykonawców na stojąco.

 

Źródło: www.powiat.gostyn.pl/PCPR w GostyniuReklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.plAutopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Reklama w Gazecie Internetowej iGostyn.pl

Zamów Reklamę w gazecie internetowejReklama w Gazecie Internetowej iGostyn.pl

iGostyn.pl reklamy iGostyn.pl reklama informator budowlany