iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Zamów Reklamę Internetową
Reklama ogłoszeń o pracę

Reklama STRONY WWW w gazecie internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowejINFORMATOR ŚLUBNY gazety internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowej


Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Wydarzenia

Jasełka w Krobi

2019-01-02 14:31:05

Zdjęcie: www.powiat.gostyn.pl/PCPR w Gostyniu
Integracyjne jasełka zapełniły po brzegi widownię w krobskim kinie „Szarotka”. Widowisko to zostało przygotowane we współpracy mieszkańców Środowiskowego Domu Samopomocy w Chwałkowie oraz uczniów Szkoły Podstawowej w Pudliszkach.

Artyści: uczestnicy ŚDS w Chwałkowie, uczniowie, terapeuci, opiekunowie i nauczyciele wystawili przedstawienie na podstawie powieści Hansa Christiana Andersena “Królowa Śniegu”. To  wzruszająca opowieść o losach Gerdy i Kaja, którzy żyli w przyjaźni, dopóki pewnego dnia do oka chłopca wpada  magiczne szkiełko i zamienia jego serce w lód. Wówczas Królowa Śniegu zwabia go do siebie, ale przyjaciółka narażając swoje życie ratuje Kaja.

 

W przedstawieniu, obok wzruszającej historii, nie zabrakło śpiewu i tańca, które artystycznie dopełniły całość. W zakończenie opowieści został wpleciony wątek narodzin Jezusa w stajence i towarzyszące mu pięknie odśpiewane kolędy w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Pudliszkach.

 

Tę mądrą historię o przyjaźni i wierności, obejrzeli zaproszeni goście, którzy zapełnili całą salę. Wśród nich znaleźli się Alfred Siama - Przewodniczący Rady Powiatu Gostyńskiego, Janusz Sikora - Wicestarosta Powiatu Gostyńskiego, Eleonora Gościniak - Skarbnik Powiatu Gostyńskiego, Michał Listwoń - Wiceburmistrz Krobi, Karolina Dolata - Dyrektor Domu Dziecka w Bodzewie, Renata Wojda - Dyrektor DPS w Rogowie, Anna Krzyżostaniak - Kierownik MGOPS w Krobi, Mariola Żelazna - Kierownik  GOPS w Pępowie, Agnieszka Wujek - Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Rekreacji w Krobi, podopieczni placówek oraz uczniowie wraz z nauczycielami oraz Natalia Hajnsz - Kierownik Działu Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu i Marta Adamek – specjalista z tego działu.

 

Wzruszeniom oraz gromkim brawom nie było końca. Historia przedstawiona w  sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury i Rekreacji w Krobi tak bardzo spodobała się widzom, że uhonorowali wykonawców na stojąco.

 

Źródło: www.powiat.gostyn.pl/PCPR w Gostyniu


Zamów Reklamę w gazecie internetowej


Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Reklama informatora budowlanego

Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Reklama informatora ślubnego


PRAWNIK


Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowej

iGostyn.pl reklamy iGostyn.pl reklama informator budowlany