iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Zamów Reklamę Internetową
Reklama ogłoszeń o pracę

Reklama STRONY WWW w gazecie internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowejINFORMATOR ŚLUBNY gazety internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowej


Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Z powiatu

Kasia i Grzegorz z nagrodami

2018-10-19 10:10:16

Zdjęcie: powiat.gostyn.pl
Katarzyna Jesiak oraz Grzegorz Łuczak - uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Gostyniu otrzymali Nagrodę Zarządu Powiatu Gostyńskiego za szczególne osiągnięcia edukacyjne w wysokości 1000 złotych. 12 października odbyło się spotkanie z uczniami i ich rodzicami.

Zarząd Powiatu Gostyńskiego corocznie nagradza zdolną młodzież, na co dzień uczącą się w szkołach powiatu gostyńskiego. W tym roku 1000 złotych postanowił przyznać dwóm uczniom ZSZ w Gostyniu. Oboje mogą pochwalić się szczególnymi osiągnięciami edukacyjnymi.

 

Katarzyna Jesiak to uczennicą IV klasy w zawodzie technik logistyk w Zespole Szkół Zawodowych w Gostyniu. Jest finalistką Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej 2018 r. organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu, zdobyła również tytuł finalisty w zawodach centralnych podczas II Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej organizowanej przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego. W okresie czteroletniej nauki była wzorową uczennicą, uzyskując dobre i bardzo dobre nauki w nauce. W poprzednich latach szkolnych również uzyskiwała tytuły finalistki, a nawet laureatki olimpiad logistycznych (2016, 2017). Jako uczennica Zespołu Szkół Zawodowych brała udział w licznych olimpiadach i konkursach popularyzujących powiat gostyński.

 

Grzegorz Łuczak jest obecnie uczniem IV klasy w zawodzie technik logistyk w Zespole Szkół Zawodowych w Gostyniu. Jako uczeń III klasy został finalistą I Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej organizowanej przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego. Będąc uczniem IV klasy uzyskał tytuł finalisty w X Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu oraz zajął I miejsce podczas IV edycji Międzyszkolnego Turnieju Logistycznego organizowanego przez Międzynarodową Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu. W okresie czteroletniej nauki był wzorowym uczniem, uzyskując bardzo dobre wyniki w nauce. Jako uczeń Zespołu Szkół Zawodowych brał udział w licznych olimpiadach i konkursach popularyzujących powiat gostyński.

 

 

 

Źródło: powiat.gostyn.pl


Zamów Reklamę w gazecie internetowej


Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Reklama informatora budowlanego

Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Reklama informatora ślubnego


PRAWNIK


Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowej

iGostyn.pl reklamy iGostyn.pl reklama informator budowlany