iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Zamów Reklamę Internetową

Zamów Reklamę w gazecie internetowejZamów Reklamę w gazecie internetowej


Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!Sobota
16
luty
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
18
19
20
22
24
25
26

Pępowo

„Kręci mnie bezpieczeństwo... nad wodą”

2018-07-11 08:31:09

Zdjęcie: KPP Gostyń
Na kąpielisku „Cegielnia” w Pępowie gostyńscy policjanci, strażacy, Stowarzyszenie „OHP - Ochoczo Szczerze Pomagamy” oraz ratownicy WOPR promowali bezpieczne zachowania podczas wypoczynku, w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo... nad wodą”.

Działania zostały skierowane do osób wypoczywających na kąpielisku w Pępowie. Miały one możliwość sprawdzenia za pomocą ALKOgogli, jak alkohol upośledza zmysły i obniża koncentrację. Najmłodsi uczestnicy mogli zobaczyć sprzęt jakim dysponują policjanci i strażacy. Podczas działań odbył się także pokaz ratownictwa wodnego, który przeprowadzili wolontariusze stowarzyszenia wspólnie ze strażakami oraz ratownikami WOPR. Wszyscy mogli obserwować jak udzielać pomocy pozorującym tonięcie. Każdy chętny mógł spróbować swoich umiejętności w zakresie resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

 

Uczestnicy usłyszeli także o drugiej edycji konkursu „Filmowy PrzeWODNIK” w ramach akcji pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo… na wodą”. W konkursie mogą wziąć udział trzy osobowe zespoły w wieku do 18 lat. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie do 7 września 2018 roku, 30 – sekundowego spotu filmowego obrazującego bezpieczny sposób zachowania osób przebywających w wodzie lub nad wodą oraz promującego zdrowy tryb życia.

 

Uczestnicy działań otrzymali kamizelki odblaskowe, Alcotest „test&drive”, „Pakiety Życia” oraz poradniki dla seniorów i ulotki dotyczące bezpieczeństwa nad wodą. Działania odbyły się dzięki uprzejmości przedstawicieli Urzędu Gminy w Pępowie oraz Starostwa Powiatowego w Gostyniu, które przekazało na ten cel materiały promocyjne.

 
Fotorelacja


Źródło: KPP GostyńPartner gazety internetowej iJarocin.pl


Zamów Reklamę w gazecie internetowej

Zamów Reklamę w gazecie internetowej


PRAWNIK


Zamów Reklamę w gazecie internetowej

iGostyn.pl reklamy iGostyn.pl reklama informator budowlany