iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.plZamów Reklamę Internetową
Reklama ogłoszeń o pracę

Reklama STRONY WWW w gazecie internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowejINFORMATOR ŚLUBNY gazety internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowej

Wtorek
11
grudzień
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Gostyń

Magiczne dywany

2017-12-28 12:02:00

Tajemniczo brzmiący „magiczny dywan” pojawi się do końca roku w każdym publicznym przedszkolu w Gostyniu. To nowa interaktywna forma zabawy dla najmłodszych.

„Magiczny dywan” to po prostu projektor, komputer, moduł interaktywny i zestaw czujników ruchu, za pomocą których na podłodze wyświetlane są różnego rodzaju gry i zabawy.

Pierwszy „magiczny dywan” został zamontowany w maju 2017 roku w Przedszkolu Miejskim nr 5 im. Kubusia Puchatka. Nowy sprzęt skradł serca przedszkolaków. Burmistrz Gostynia zaproponował radnym Rady Miejskiej w Gostyniu na listopadowej sesji przekazanie pieniędzy do 4 przedszkoli i Środowiskowego Domu Samopomocy na zakup „magicznych dywanów”. W pierwszych dniach grudnia rozpoczął się ich montaż.

W piątek 15 grudnia grupę „Pszczółki” z Przedszkola Miejskiego nr 7 odwiedzili burmistrz Gostynia Jerzy Kulak oraz zastępca burmistrza Grzegorz Skorupski by symbolicznie oddać najmłodszym pilota do obsługi „magicznego dywanu”. Prezent w imieniu przedszkolaków odebrała Karolinka, która wspólnie z dyrektor Danutą Antczak uruchomiły po raz pierwszy w „siódemce” projektor. Dzieci wraz z opiekunkami z radością testowały „magiczny dywan”.

Jeszcze w grudniu z „magicznych dywanów” będą się cieszyć przedszkolaki z „jedynki”, „czwórki” oraz „piątki” z oddziałów w Państwowej Szkole Muzycznej, sprzęt został już także zamontowany w Środowiskowym Domu Samopomocy.Zamów Reklamę w gazecie internetowej


Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Reklama informatora budowlanego

Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Reklama informatora ślubnego


PRAWNIK


Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowej

iGostyn.pl reklamy iGostyn.pl reklama informator budowlany