iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl


Ogłoszenie - Jan Dziedziczak kandydat na europosła

Patronat Medialny - Targi Export Expo

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Gostyniu.

Partner gazety internetowej iGostyn.pl


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu gostyńskiego.

Zamów Reklamę w gazecie internetowejAutopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Czwartek
23
maj
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
27
29
30

Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Gostyń

Motoryzacyjna rywalizacja

2018-05-17 10:17:12

Zdjęcie: KPP Gostyń
W piątek, na terenie ATC Ośrodka Doskonalenia Zawodowego i Szkolenia Kierowców w Gostyniu, odbył się Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym i Turniej Motoryzacyjny. Do zawodów przystąpiło 11 zespołów. Zwycięskie drużyny będą reprezentować nasz powiat w zawodach wojewódzkich.

13 maja w Gostyniu odbył się Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym i Turniej Motoryzacyjny. Do rywalizacji przystąpiło 11 zespołów reprezentujących pięć szkół podstawowych, cztery gimnazjalne i dwie ponadgimnazjalne.

Zawody były podzielone na część praktyczną i teoretyczną. W części teoretycznej wszyscy zawodnicy rozwiązywali testy, natomiast w części praktycznej uczestnicy prezentowali swoje umiejętności pokonując tory przeszkód. Uczniowie podstawówek i gimnazjów pokonywali go na rowerze, a zawodnicy reprezentujący szkoły średnie sprawdzali swoje umiejętności jeżdżąc samochodem. Poza tym gimnazjaliści i uczniowie szkół średnich w części praktycznej obowiązkowo przeszli egzamin z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Realizacja takich przedsięwzięć ma na celu przybliżenie dzieciom i młodzieży szkolnej przepisów ruchu drogowego oraz kształtowanie prawidłowych zachowań na drodze.

W kategorii szkół podstawowych pierwsze miejsce zajęła drużyna ze Starej Krobi, drugie miejsce Szkoła Podstawowa z Ponieca, a trzecie Szkoła Podstawowa w Skoraszewicach. Wśród szkół gimnazjalnych zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 3 z Gostynia, drugie miejsce zajęli uczniowie z Gimnazjum w Starej Krobi, trzecie miejsce przypadło gimnazjalistom z Ponieca. W najstarszej kategorii zwyciężyli uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych z Krobi, a drugie miejsce drużyna Zespołu Szkół Zawodowych z Gostynia.

Drużyny i zawodnicy, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w swoich kategoriach otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

Podczas tegorocznego turnieju nagrody ufundowały i pomoc w realizacji projektu udzieliły: Starostwo Powiatowe w Gostyniu, Gmina Gostyń, Gmina Krobia, Gmina Borek Wlkp., WORD Leszno, OSiR Gostyń, Spółdzielnia Mleczarska Gostyń, Mann+Hummel Filtration Technology, Ja Mar Piaski, Wytwórnia Pasz LIRA Krzywiń, Bezik s.c. Ciastkarnia, piekarnia, ATC s.c. Wojciech Kaczmarek, Irena Kaczmarek, Daniel Kaczmarek Gostyń i Komenda Powiatowa Policji w Gostyniu.

 
Fotorelacja


Źródło: KPP GostyńOgłoszenie - Witold Tomczak kandydat na posła do europarlamentu

Ogłoszenie - Życzenia na Dzień Mamy od Posła Piotra KaletyReklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl


Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Reklama w Gazecie Internetowej iGostyn.pl

Zamów Reklamę w gazecie internetowejReklama w Gazecie Internetowej iGostyn.pl

iGostyn.pl reklamy iGostyn.pl reklama informator budowlany