iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Zamów Reklamę Internetową
Reklama ogłoszeń o pracę

Reklama STRONY WWW w gazecie internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowejINFORMATOR ŚLUBNY gazety internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowej


Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Z powiatu

Objazd w Piaskach!

2018-05-14 09:05:00

Trwają już prace związane z przebudową drogi powiatowej w miejscowości Piaski na ul. Św. Marcina. Prowadzone będą na całej szerokości drogi, dlatego konieczne jest jej zamknięcie i wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu. Będzie ona obowiązywała od 21 maja do 10 lipca.

Mieszkańcy podróżujący z Pogorzeli drogą powiatową w kierunku Piasków kierowani będą na objazd w Strzelcach Wielkich w kierunku Tanecznicy. Następnie trasa objazdu będzie biegła drogą powiatową przez Grabonóg aż do Gostynia.

Kierowcy jadący z Borku drogą krajową nr 12, chcący w Piaskach skręcić w drogę powiatową w kierunku Pogorzela, kierowani będą na objazd drogą krajową nr 12 do Gostynia. Następnie w Gostyniu pojazdy pojadą w lewo przez Grabonóg do Tanecznicy, Strzelec Małych aż do Strzelec Wielkich.

Pojazdy jadące z Gostynia krajową „12”, chcące skręcić w Piaskach w drogę powiatową w kierunku Pogorzela, kierowane będą na objazd drogą krajową nr 12 w kierunku Borek Wlkp./Strumiany. Następnie na wlocie do Borku trasa objazdu odbija w prawo w kierunku Karolewa. Potem skręca w prawo w drogę powiatową w kierunku Pogorzeli.

Inwestycja jest wspólnym działaniem gminy Piaski i powiatu gostyńskiego. Termin realizacji zadania zgodnie z umową upływa  31 lipca 2018 r. Koszt robót to  1 018 208,76 zł.

 Zamów Reklamę w gazecie internetowej


Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Reklama informatora budowlanego

Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Reklama informatora ślubnego


PRAWNIK


Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowej

iGostyn.pl reklamy iGostyn.pl reklama informator budowlany