iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Zamów Reklamę Internetową
Reklama ogłoszeń o pracę

Reklama STRONY WWW w gazecie internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowejINFORMATOR ŚLUBNY gazety internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowej


Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Pudliszki

Ochotnicze zmagania

2018-06-04 11:36:07

Zdjęcie: Facebook
Strażacy ochotnicy z Sułkowic zwyciężyli w dwóch z trzech kategorii, podczas Miejsko-Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych, które odbyły się na stadionie sportowym w Pudliszkach.

W tegorocznej rywalizacji jednostek OSP z terenu gminy Krobia zmierzyło się 19. drużyn, w tym 13. męskich drużyn pożarniczych, pięć męskich młodzieżowych oraz jedna żeńska młodzieżowa drużyna pożarnicza. Wszystkie zespoły rywalizowały w dwóch konkurencjach - w sztafecie pożarniczej z przeszkodami oraz ćwiczeniu bojowym.

Warto w tym miejscu podkreślić, że drużyny młodzieżowe startowały w zawodach według regulaminu CTiF czyli Międzynarodowego Komitetu Technicznego Prewencji i Zwalczania Pożarów, który wymaga od zawodników nie tylko sprawności fizycznej, ale również niemałej wiedzy pożarniczej. Nad przebiegiem zawodów czuwała komisja pod przewodnictwem asp. sztab. Sebastiana Kasperkowiaka, powołana przez Komendanta Powiatowego PSP w Gostyniu bryg. Tomasza Banaszaka.

Po blisko czterech godzinach sportowo-pożarniczych zmagań oraz zsumowaniu punktów ze sztafety i ćwiczenia bojowego, w grupie żeńskich młodzieżowych drużyn pożarniczych pierwsze miejsce zajęły dziewczęta z OSP Gogolewo, które nie miały w tym dniu rywalek.

 

Wśród męskich młodzieżowych drużyn pożarniczych najlepiej spisała się I drużyna OSP Sułkowice, za którą uplasowały się odpowiednio MDP: Pudliszki, Krobia, Sułkowice II i Domachowo. Jak zawsze najwięcej emocji wzbudziła jednak rywalizacja drużyn seniorskich. W tym przypadku na najwyższym stopniu podium stanęła drużyna OSP Sułkowice, która zwyciężyła w zawodach po raz trzeci z rzędu i otrzymała na własność puchar przechodni. Drugie miejsce wywalczył II zespół OSP Gogolewo, a trzecie strażacy ochotnicy z Bukownicy. Kolejne miejsca zajęły OSP: Gogolewo I, Stara Krobia, Ziemlin, Wymysłowo, Żychlewo, Posadowo II, Chwałkowo, Posadowo I, Pudliszki, Domachowo (DNF). Na zakończenie zawodów najlepsze drużyny otrzymały puchary i nagrody rzeczowe, które wręczyli im: Przewodniczący Rady Miejskiej w Krobi Łukasz Kubiak, Prezes Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Krobi Jan Duda oraz Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gostyniu Andrzej Małecki.

 
Fotorelacja


Źródło: krobia.pl


Zamów Reklamę w gazecie internetowej


Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Reklama informatora budowlanego

Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Reklama informatora ślubnego


PRAWNIK


Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowej

iGostyn.pl reklamy iGostyn.pl reklama informator budowlany