iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Gostyniu.

Zamów Reklamę w gazecie internetowej


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu gostyńskiego.

Zamów Reklamę w gazecie internetowejAutopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Środa
19
czerwiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
21
22
24
25
26
27
28
29
30

Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Na ślubnym kobiercu

Ostatni wieczór szaleństw

2018-02-11 11:02:00

Zdjęcie: Archiwum
Wieczór kawalerski czy panieński, to ostatni „wolny” wieczór przed zawarciem związku małżeńskiego. Czy wszystkie chwyty są podczas niego dozwolone?

Ta tradycja, choć znana w Polsce, to zdecydowanie bardziej popularna jest na Zachodzie Europy oraz w Stanach Zjednoczonych. W naszym kraju w zależności od regionu, większą cieszył się i wciąż cieszy Pulter, czyli tłuczenie szkła przed domem panny młodej w przeddzień ślubu.

 

Wracając jednak do wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego. Mają one często one wyłącznie charakter czysto symboliczny i są organizowane zazwyczaj w weekend poprzedzający ślub. Przyjęło się, iż osobno urządza je panna i pan młody. Przyszła żona spotyka się ze swoimi przyjaciółkami przy lodach, kawie czy też lampce wina i omawiają szczegóły wesela i … przyszłego żonkosia. Z kolei panowie przy piwie rozprawiają o sporcie i …kobietach. Próżno raczej w naszych warunkach spodziewać się hollywoodzkiego gigantycznego tortu z wyskakującą z niego skąpo odzianą …niespodzianką.

 

Bywa, że wspomniane wieczory organizują bliscy znajomi, dlatego ważne, aby ustalić zarówno z przyszłą panną młodą, jak i panem młodym datę imprezy oraz listę gości. Jeżeli robimy narzeczonym niespodziankę, należy wybadać dyskretnie, który termin by im odpowiadał i które osoby darzą największą sympatią. Trzeba pamiętać, że jest to głównie impreza dla przyszłych nowożeńców i dlatego istotne są ich upodobania – to, jak lubią spędzać czas i się bawić.

 

Gdy spędzamy wieczór panieński w domu, nie może zabraknąć mocnych trunków, pysznego jedzenia i ciekawych konkursów. Należą do nich egzamin na żonę, test wiedzy o ukochanym, test na znajomość kamasutry. Oczywiście obowiązuje pełna spontaniczność, cieple damskie pogaduchy, wspomnienia wyskoków z czasów  panieńskich. Warto też wykorzystać grę „Wieczór panieński w domu”, która zawiera ciekawe konkursy, quiz, pamiętnik panieńskiego, przepis na odjechany tort i certyfikat panny młodej. Można zdecydować się na zaproszenie striptizera, który zatańczy dla przyszłej panny młodej. Tak więc wieczór w domu również może być szalony, pełen atrakcji i niezapomniany.

 

Istotnym momentem imprezy jest wręczanie upominków i prezentów. Każdy z uczestników wieczoru przynosi jakiś podarunek lub wszyscy mogą się złożyć i kupić wspólny prezent. Taki dar powinien być śmieszny i mieć akcent erotyczny. Dziewczyny otrzymują głównie zabawną bieliznę, erotyczne gadżety, przedmioty do ujarzmienia przyszłego męża oraz zestawy gier erotycznych, które przydadzą się później na romantyczne wieczory dla nowożeńców. Niezłym pomysłem jest też podarowanie ramki na fotki, oczywiście ze zdjęciami przyjaciółek z czasów panieńskich. Mężczyźni odpakowują z reguły śmieszne kufle erotyczne bądź inne gadżety, bieliznę i zabawne zestawy z kieliszkami. 

 

 
Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.plAutopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Reklama w Gazecie Internetowej iGostyn.pl

Zamów Reklamę w gazecie internetowejReklama w Gazecie Internetowej iGostyn.pl

iGostyn.pl reklamy iGostyn.pl reklama informator budowlany