iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Zamów Reklamę Internetową
Reklama ogłoszeń o pracę

Reklama STRONY WWW w gazecie internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowejINFORMATOR ŚLUBNY gazety internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowej


Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Gostyń

Pocięli mężczyznę maczetami i nożami... Już wiadomo, kim są?

2018-04-19 12:04:00

Zdjęcie: Archiwum
21 marca do budynku kręgielni w Gostyniu wtargnęli młodzi ludzie w kominiarkach i zaatakowali mężczyznę przebywającego na sali ćwiczeń. Prokuratura ustaliła sprawców.

- W celu wyjaśnienia okoliczności zdarzenia i ustalenia sprawców wszczęto w niniejszej sprawie śledztwo, w toku którego ustalono co następuje: we wskazanym wyżej dniu do kręgielni wtargnęła grupa młodych ludzi, którzy na twarzach mieli założone kominiarki i byli uzbrojeni w niebezpieczne narzędzia tj. maczety i noże, którymi zaatakowali przebywającego na sali ćwiczeń pokrzywdzonego. Pokrzywdzony został dotkliwie pobity i doznał obrażeń ciała w postaci m.in. wielu ran ciętych. Sprawcy po zaatakowaniu pokrzywdzonego zbiegli z miejsca zdarzenia - czytamy na stronie internetowej Prokuratury Okręgowej w Poznaniu. O sprawie pisaliśmy już wcześniej tutaj.
 
W wyniku niezwłocznie podjętych czynności ustalono tożsamość dwóch sprawców, którzy zostali zatrzymani i przesłuchani w charakterze podejrzanych o popełnienie przestępstwa udziału w pobiciu pokrzywdzonego, używając przy tym niebezpiecznych narzędzi. 
 
Pokrzywdzony, bezpośrednio po zdarzeniu został przewieziony do szpitala w Lesznie, gdzie przeszedł operację, jego życiu i zdrowiu nie zagraża obecnie niebezpieczeństwo. 
 
Dla zapewnienia prawidłowego toku postępowania, prokurator zastosował wobec podejrzanych środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji i poręczenia majątkowego. 
 
Aktualnie trwają czynności mające na celu ustalenie tożsamości i zatrzymanie pozostałych sprawców pobicia. Ewentualni świadkowie, osoby posiadające wiedzę o zdarzeniu, proszeni są o kontakt w tej sprawie z Komendą Powiatową Policji w Gostyniu przy ul. Wrocławskiej nr 44, tel. 65 575-82-11 e-mail: dyzurny.gostyn@po.policja.gov.pl.
 
 
Źródło: poznan.po.gov.pl


Zamów Reklamę w gazecie internetowej


Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Reklama informatora budowlanego

Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Reklama informatora ślubnego


PRAWNIK


Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowej

iGostyn.pl reklamy iGostyn.pl reklama informator budowlany