iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
Zamów Reklamę Internetową
Reklama ogłoszeń o pracę

Reklama STRONY WWW w gazecie internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowejINFORMATOR ŚLUBNY gazety internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowej

Wtorek
23
październik
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Z powiatu

Policyjny pościg ulicami Pogorzeli!

2018-04-19 10:53:14

Zdjęcie: Archiwum
Ponad dwa promile alkoholu w organizmie miał kierowca, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej i uciekał przed policyjnym patrolem. Mężczyzna został zatrzymany po kilku kilometrach pościgu. Za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, około godziny 23.00 w Pogorzeli na ul. Gostyńskiej. Tam policjanci zatrzymywali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Dacia Sandero. Kierowca widząc funkcjonariusza dającego mu sygnał do zatrzymania zwolnił, jednak w pewnym momencie gwałtownie przyspieszył i zaczął uciekać. Mundurowi włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe w radiowozie i powiadomili dyżurnego gostyńskiej jednostki o podjęciu pościgu.

 

Policjanci ścigali uciekiniera ulicami Pogorzeli i dalej w kierunku Pępowa. Kierowca nie zważał na sygnały do zatrzymania i lekceważył wszystkie przepisy drogowe. Po dojechaniu do Gumienic, gdy policjanci zrównali radiowóz ze ściganym pojazdem, kierowca nagle się zatrzymał i podjął próbę dalszej ucieczki pieszo. Podczas zatrzymania mężczyzna był bardzo agresywny i stawiał opór. Uspokoił się dopiero, gdy został zakuty w kajdanki i doprowadzony do radiowozu. Bardzo szybko wyjaśniło się co było powodem szaleńczej ucieczki. 35-letni obywatel Ukrainy był nietrzeźwy, miał 2,42 promila alkoholu w organizmie.

 

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Za jazdę w stanie nietrzeźwości, niezatrzymanie się do kontroli i ucieczkę oraz brak uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi i kilkoma innymi wykroczeniami odpowie przed wymiarem sprawiedliwości. Grozi mu kara nawet 5 lat więzienia.

 

Źródło: KPP Gostyń


Zamów Reklamę w gazecie internetowej


Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Reklama informatora budowlanego

Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Reklama informatora ślubnego


PRAWNIK


Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowej

iGostyn.pl reklamy iGostyn.pl reklama informator budowlany