iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!

Zamów Reklamę Internetową
Reklama ogłoszeń o pracę

Reklama STRONY WWW w gazecie internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowejINFORMATOR ŚLUBNY gazety internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowej

Piątek
14
grudzień
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Krobia

Ponad 900 osób wzięło udział w Biegu Jesieni

2018-10-10 10:15:36

Zdjęcie: Gmina Krobia/Facebook
Ponad 900 uczestników zgromadził tegoroczny Bieg Jesieni, który 7 października odbył się Karcu.

Jak każdego roku na polanie przy leśniczówce zgromadzili się miłośnicy biegania, spacerów i turystyki rowerowej, by po wspólnej rozgrzewce wyruszyć w 3,5 - kilometrową trasę, wiodącą w zdecydowanej większości leśnymi duktami.

 

Tradycyjnie podczas imprezy nie liczyło się miejsce na mecie, ale przede wszystkim aktywny wypoczynek. Podobnie jak podczas tegorocznego Biegu Wiosny, organizatorzy wydarzenia, którymi byli: Stowarzyszenie "Ziemia Krobska", Gmina Krobia, Nadleśnictwo Piaski oraz Powiat Gostyński, chcieli zachęcić jego uczestników również do upamiętnienia 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Stąd też właśnie wielu biegaczy czy cyklistów pojawiło się tego dnia w Karcu z biało-czerwonymi elementami garderoby. Akcentem podkreślającym to ważne dla naszego kraju i narodu wydarzenie były ponadto rozdawane na mecie cebulki tulipanów, które na wiosnę winny zakwitnąć na biało-czerwono.

 

Tradycją Biegów Wiosny i Jesieni jest to, że nie kończą się one na pokonaniu trasy przez ich uczestników, ale na polanie przy miejscowej leśniczówce, gdzie odbywa się piknik. Nie inaczej było i w tym roku, a wszyscy, którzy pojawili się tego dnia w Karcu, liczyć mogli m.in.: na ciasto z "leśnej kawiarenki", grochówkę oraz losowanie nagród. Odwiedzić było można również stoisko spółki GAZ-SYSTEM, na którym czekały konkursy z nagrodami i pokazy naukowe, a najmłodsi miło spędzić mogli popołudnie w strefie zabaw. Kilkudziesięciu uczestników imprezy wzięło także udział w konkursie wiedzy o krobskim harcerstwie, który w specjalnie zaaranżowanym obozowisku przeprowadzili jego przedstawiciele z 4 Drużyny Harcerskiej im. Tadeusza Kościuszki w Krobi. Bieg Jesieni był ponadto okazją do zapoznania się z działalnością Stowarzyszenia "Ziemia Krobska", które w tym roku świętuje swoje 10-lecie. 

 

Źródło: Gmina Krobia/Facebook


Zamów Reklamę w gazecie internetowej


Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Reklama informatora budowlanego

Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Reklama informatora ślubnego


PRAWNIK


Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowej

iGostyn.pl reklamy iGostyn.pl reklama informator budowlany