iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.plReklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Gostyniu.

Partner gazety internetowej iGostyn.pl


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu gostyńskiego.

Zamów Reklamę w gazecie internetowejAutopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Piątek
19
kwiecień
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
23
24
25
27
29
30
Gostyń

Praktyki z POWER-em

2018-06-11 11:24:39

Zdjęcie: powiat.gostyn.pl/ZSZ w Gostyniu
Grupa 25 uczniów z Zespołu Szkół Zawodowych w Gostyniu zdobywała nowe umiejętności zawodowe na zagranicznym stażu. Od 27 maja uczestniczyli w praktykach, w ramach programu POWER "Mobilni specjaliści - zagraniczny staż dla młodzieży ZSZ".

W Zakładzie Promowania Kształcenia Zawodowego we Frankfurcie nad Odrą szkoli się grupa kucharzy i monterów suchej zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. Kucharze uczą się gotować niemieckie potrawy. Szkolą także swoje umiejętności dekorowania i serwowania dań głównych, zup czy deserów. Poznają także zagadnienia związane przechowywaniem i magazynowaniem żywności. Grupa monterów robót wykończeniowych w budownictwie w trakcie zdobywania doświadczenia zawodowego wykonuje herb Cechu Rzemiosł Różnych z płytek ceramicznych.

We Frankfurcie przebywa również grupa młodzieży, którą stanowi młodzież kształcąca się w zawodzie technik organizacji reklamy. Odbywają staż w różnych instytucjach kulturalnych, agencjach reklamowych i urzędach. Pracują na różnych programach graficznych, przygotowują różnorodne materiały reklamowe, opracowują ulotki, plakaty oraz uczestniczą w branżowych spotkaniach i konferencjach.

Praktyka to jednak nie sama praca, ale także interesujący czas wolny. Młodzież zwiedziła Drezno, Poczdam oraz Frankfurt.

Autorami i koordynatorami projektu są nauczyciele ZSZ: Magdalena Jasik - Wiśniewska, Joanna Marcinkowska oraz Tymoteusz Wiśniewski.

 

Źródło: powiat.gostyn.pl/ZSZ w GostyniuZamów Reklamę w gazecie internetowej


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Reklama w Gazecie Internetowej iGostyn.pl

Zamów Reklamę w gazecie internetowej


Polub nas na facebooku


iGostyn.pl reklamy iGostyn.pl reklama informator budowlany