iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!

Zamów Reklamę Internetową
Reklama ogłoszeń o pracę

Reklama STRONY WWW w gazecie internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowejINFORMATOR ŚLUBNY gazety internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowej

Sobota
15
grudzień
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Gostyń

Praktyki z POWER-em

2018-06-11 11:24:39

Zdjęcie: powiat.gostyn.pl/ZSZ w Gostyniu
Grupa 25 uczniów z Zespołu Szkół Zawodowych w Gostyniu zdobywała nowe umiejętności zawodowe na zagranicznym stażu. Od 27 maja uczestniczyli w praktykach, w ramach programu POWER "Mobilni specjaliści - zagraniczny staż dla młodzieży ZSZ".

W Zakładzie Promowania Kształcenia Zawodowego we Frankfurcie nad Odrą szkoli się grupa kucharzy i monterów suchej zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. Kucharze uczą się gotować niemieckie potrawy. Szkolą także swoje umiejętności dekorowania i serwowania dań głównych, zup czy deserów. Poznają także zagadnienia związane przechowywaniem i magazynowaniem żywności. Grupa monterów robót wykończeniowych w budownictwie w trakcie zdobywania doświadczenia zawodowego wykonuje herb Cechu Rzemiosł Różnych z płytek ceramicznych.

We Frankfurcie przebywa również grupa młodzieży, którą stanowi młodzież kształcąca się w zawodzie technik organizacji reklamy. Odbywają staż w różnych instytucjach kulturalnych, agencjach reklamowych i urzędach. Pracują na różnych programach graficznych, przygotowują różnorodne materiały reklamowe, opracowują ulotki, plakaty oraz uczestniczą w branżowych spotkaniach i konferencjach.

Praktyka to jednak nie sama praca, ale także interesujący czas wolny. Młodzież zwiedziła Drezno, Poczdam oraz Frankfurt.

Autorami i koordynatorami projektu są nauczyciele ZSZ: Magdalena Jasik - Wiśniewska, Joanna Marcinkowska oraz Tymoteusz Wiśniewski.

 

Źródło: powiat.gostyn.pl/ZSZ w Gostyniu


Zamów Reklamę w gazecie internetowej


Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Reklama informatora budowlanego

Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Reklama informatora ślubnego


PRAWNIK


Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowej

iGostyn.pl reklamy iGostyn.pl reklama informator budowlany