iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Zamów Reklamę Internetową
Reklama ogłoszeń o pracę

Reklama STRONY WWW w gazecie internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowejINFORMATOR ŚLUBNY gazety internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowej


Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Gostyń

Stadion w remoncie

2018-04-18 11:33:27

Zdjęcie: gostyn.pl
Gmina Gostyń otrzymała dofinansowanie na modernizację stadionu miejskiego, w tym na budowę bieżni. Z budżetu Województwa Wielkopolskiego do gminnego budżetu wpłynie kwota 275 tys. zł. Już wcześniej gostyński samorząd pozyskał ponad 2 mln zł z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Na zadanie inwestycyjne składają się przebudowa bieżni oraz przebudowa boiska treningowego o nawierzchni z trawy sztucznej lekkoatletycznej.

 

Przebudowa bieżni o długości 400 m. Bieżnia wyposażona będzie w cztery okrężne i sześć torów prostych o długości 130 m. Wewnątrz bieżni zostaną zamontowane studzienki teletechniczne umożliwiające podłączenie pistoletów startowych i aparatury do elektronicznego pomiaru czasu. Na bieżni rozgrywać będzie można biegi sprinterskie na 60 m, 100 m, 150 m, 200 m, 300 m i 400 m. Sztafety 4x100 m, 4x400 m, biegi płotkarskie, średnio i długodystansowe. Na modernizowanym obiekcie znajdą się również urządzenia lekkoatletyczne: rzutnia do pchnięcia kulą, skok wzwyż, skok w dal i trójskok. Bieżnia zostanie oświetlona i wyposażona w sprzęt lekkoatletyczny umożliwiający rozgrywanie zawodów: bloki startowe, płotki, kule, zeskok do skoku wzwyż itp.

 

Zaprojektowane zostało boisko treningowe o nawierzchni ze sztuczną trawą o wymiarach 105x65. Wybiegi  o długości 2,5 m za każdą linią boczną i końcową. Boisko będzie wyposażone w bramki do różnych kategorii wiekowych, wiaty do zawodników rezerwowych oraz oświetlenie umożliwiające odbywanie treningów oraz rozgrywanie meczy po zmroku, przede wszystkim w okresie jesień-wiosna.

 

Obecnie trwa przebudowa bieżni, którą wykonuje firma Gardenia Sport Sp. z o. o. Umowa z wykonawcą opiewa na kwotę 3 758 823,31 zł a termin wykonania zadania to 31 sierpnia 2018 r.

 

Źródło: gostyn.pl


Zamów Reklamę w gazecie internetowej


Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Reklama informatora budowlanego

Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Reklama informatora ślubnego


PRAWNIK


Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowej

iGostyn.pl reklamy iGostyn.pl reklama informator budowlany