iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Gostyniu.

Zamów Reklamę w gazecie internetowej


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu gostyńskiego.

Zamów Reklamę w gazecie internetowejAutopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Wtorek
16
lipiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Oświata

Tablice interaktywne dla przedszkolaków

2018-12-25 08:12:00

Zdjęcie: www.gostyn.pl
13 nowych monitorów interaktywnych pojawiło się w 4 miejskich przedszkolach i 9 szkołach podstawowych w gminie Gostyń. Monitory to urządzenia multimedialne, które pozwalają nauczycielom na prowadzenie ciekawych zajęć, łączących ze sobą elementy zabawy i nauki przy angażowaniu do współdziałania dzieci. Zakup 13 urządzeń kosztował ponad 100 tys. zł.

Monitory interaktywne to swego rodzaju wyświetlacze wyposażone w możliwość obsługi ich dotykiem, mają wbudowane także głośnik. Za ich pomocą nauczyciel ma możliwość odtwarzania treści oraz dźwięku, za pomocą dotyku można obsługiwać system operacyjny, a także aplikacje przeznaczone dla ekranów dotykowych. Podczas zajęć nauczyciel przy wykorzystaniu monitora może na bieżącą nanosić notatki, jak na tradycyjnej tablicy, ale może też edytować obrazy pobrane z sieci, wykorzystywać materiały wideo, a także przygotowywać scenariusze lekcji z wykorzystaniem multimediów, które angażują dzieci. Każdy z zakupiony przez przedszkola i szkoły monitorów wyposażony jest w dwa zestawy gier edukacyjnych.

 

Nowe pomoce dydaktyczne pojawiły się w Przedszkolu Miejskim nr 1, Przedszkolu Miejskim nr 4, Przedszkolu Miejskim nr 5, Przedszkolu Miejskim nr 7, a także w Szkole Podstawowej nr 1, Szkole Podstawowej nr 2, Szkole Podstawowej nr 3, Szkole Podstawowej nr 5, Szkole Podstawowej w Kunowie, Szkole Podstawowej w Goli, Szkole Podstawowej w Daleszynie, Szkole Podstawowej w Sikorzynie i Szkole Podstawowej w Siemowie.

 

Tablice interaktywne to kolejny nowoczesny sprzęt dydaktyczny, który trafił do miejskich placówek oświatowych. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku 3 gostyńskie przedszkola oraz Środowiskowy Dom Samopomocy wyposażone zostały w tzw. „Magiczne dywany”. To interaktywna forma zabawy dla najmłodszych. „Magiczny dywan” to po prostu projektor, komputer, moduł interaktywny i zestaw czujników ruchu, za pomocą których na podłodze wyświetlane są różnego rodzaju gry i zabawy. W „Magiczny dywan” w tym roku wyposażony został także zmodernizowany już Dzienny Dom Senior+, który służy w zajęciach terapeutycznych.

 
Źródło: www.gostyn.plReklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Reklama w Gazecie Internetowej iGostyn.pl

Zamów Reklamę w gazecie internetowejiGostyn.pl reklamy iGostyn.pl reklama informator budowlany