iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Zamów Reklamę Internetową

Zamów Reklamę w gazecie internetowejZamów Reklamę w gazecie internetowej


Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!Sobota
16
luty
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
18
19
20
22
24
25
26

Bodzewo

Tajniki sublimacji...

2018-07-02 09:09:45

Zdjęcie: PCPR w Gostyniu
W kwietniu rozpoczęła się realizacja projektu grupy Młodzi–Aktywni po nazwą „Młodzieżowa Manufaktura”, któremu patronuje Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Kreatywni.

Celem projektu jest tworzenie nowych, atrakcyjnych możliwości spędzania wolnego czasu we wsi Bodzewo, tworzenie możliwości do uczenia się, kształcenia, rozwoju osobistego w społeczności poprzez organizację warsztatów sublimacyjnych i grafiki. Projekt jest skierowany do młodych mieszkańców sołectwa i zakłada wykorzystywanie nowoczesnych technologii dekoracyjnych. 

Młodzież z Bodzewa ma okazję zapoznania się z tajnikami sublimacji tj., umieszczania dowolnej grafiki na kubkach oraz wykonywania przypinek z dowolnie wybraną przez siebie lub stworzoną  grafiką. Uczestnicy projektu mają okazję do poznania nowych programów graficznych. Po pierwszych warsztatach powstały już przypinki i kubki.

W ramach projektu zostały zakupione potrzebne prasy i urządzenia, które zostaną wykorzystane także po zakończeniu projektu. Młodzież, uczestnicząca w projekcie, chcąc podkreślić 100 - lecie Niepodległości, stworzyła specjalną grafikę podczas warsztatów i umieściła na przypinkach i kubkach. W ramach promocji działań projektowych i pokazania aktywności młodzieży kubkami udekorowanymi przez uczestników projektu zostali obdarowali samorządowcy w gminie Piaski podczas Sesji Rady Gminy.

Przed uczestnikami projektu kolejne warsztaty i działania. Udział w projekcie jest bezpłatny dzięki pozyskanemu dofinansowaniu ze Stowarzyszenia Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich PISOP w Lesznie w ramach projektu „Wielkopolska Wiara Aktywnie Działa” dofinansowanemu ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Wartość całego projektu „Młodzieżowa Manufaktura” wynosi 10 577,00 zł.

 
Źródło: PCPR w GostyniuPartner gazety internetowej iJarocin.pl


Zamów Reklamę w gazecie internetowej

Zamów Reklamę w gazecie internetowej


PRAWNIK


Zamów Reklamę w gazecie internetowej

iGostyn.pl reklamy iGostyn.pl reklama informator budowlany