iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.plZamów Reklamę Internetową
Reklama ogłoszeń o pracę

Reklama STRONY WWW w gazecie internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowejINFORMATOR ŚLUBNY gazety internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowej

Wtorek
11
grudzień
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Piłka nożna

Towarzysko w Krobi

2018-02-10 14:02:00

Zdjęcie: krobia.pl
W hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi, odbył się towarzyski turniej piłkarski, w którym udział wzięły drużyny reprezentujące: KS "Sokół" Chwałkowo, LKS "Zjednoczeni" Pudliszki, LZS Pinsel-Peter Krobianka Krobia oraz gminę Krobia.

Warto zaznaczyć, że tym razem na boisko wybiegli nie tylko zawodnicy, ale głównie działacze klubów sportowych oraz przedstawiciele gminnego samorządu, w tym sołtysi, radni i urzędnicy.

Turniej rozegrano systemem "każdy z każdym", a pojedynki kończyła seria rzutów karnych. Ostatecznie na najwyższym stopniu podium stanęła drużyna z Chwałkowa, za którą uplasowały się odpowiednio reprezentacje gminy Krobia, Krobianki i Zjednoczonych. Warto podkreślić, że tym razem w turnieju nie liczyło się zwycięstwo, ale przede wszystkim integracja przedstawicieli klubów sportowych. Po turnieju odbyło się również spotkanie, podczas którego dyskutowano nad rozwojem sportu i piłki nożnej w gminie Krobia, współpracą - pomiędzy klubami oraz z gminnym samorządem, a także nad tym, jak jeszcze bardziej zachęcić młodzież do uprawiania tej jednej z najpopularniejszych dyscyplin sportowych.

Prócz uczestników rozgrywek udział w dyskusji wziął również Łukasz Kaczmarek - prezes zarządu „Fundacji na rzecz rozwoju młodych talentów KA 4 resPect”. Turniej i wieńcząca go dyskusja pokazały, iż o upowszechnianiu i rozwoju piłki nożnej rozmawiać można w bardzo konstruktywnie i ponad podziałami klubowymi. W końcu w tym przypadku wszyscy "grają do jednej" bramki.

Źródło: krobia.pl


Zamów Reklamę w gazecie internetowej


Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Reklama informatora budowlanego

Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Reklama informatora ślubnego


PRAWNIK


Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowej

iGostyn.pl reklamy iGostyn.pl reklama informator budowlany