iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Zamów Reklamę Internetową
Reklama ogłoszeń o pracę

Reklama STRONY WWW w gazecie internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowejINFORMATOR ŚLUBNY gazety internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowej


Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Gostyń

W gronie najlepszych w kraju

2018-04-17 12:04:00

Zdjęcie: ZSZ im. Powstańców Wielkopolskich w Gostyniu
Jakub Krzyżaniak został laureatem II Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno–Logistycznej organizowanej przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Jakub zajął ósme miejsce pokonując ponad 2,8 tys. uczestników z całej Polski.

Katarzyna Jesiak, Szymon Marciniak, Szymon Kieresz z tej samej szkoły zostali finalistami. Młodzież otrzymała fantastyczne nagrody rzeczowe m.in. pamięć USB, bluzki z logo uczelni, zegarek  i co najcenniejsze indeksy na Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego - z pominięciem postępowania rekrutacyjnego.

 

Organizacja olimpiady służy upowszechnieniu wiedzy z zakresu transportu, spedycji i logistyki. Wydział Ekonomiczny jest jednym z najsilniejszych ośrodków w kraju zajmujących się tą tematyką. Profesorowie wydziału zaangażowani w przygotowanie olimpiady mają zarówno rozległą wiedzę na temat branży nad której funkcjonowaniem prowadzą badania, jak i są praktykami działającymi w sektorze. To już druga edycja, pierwsza zakończyła się sukcesem, uczestniczyło w niej ponad 1 600 uczniów ze wszystkich województw. Konkurs ma charakter ogólnopolski i powinien przyczynić się do zachęcenia uczniów kończących edukację ponadgimnazjalną do wyboru ścieżki rozwoju edukacyjnego i później zawodowego do której przygotować mogą studia na Wydziale – tłumaczy dr hab. Przemysław Borkowski, prof. nadzw., Prodziekan ds. nauki Wydziału Ekonomicznego UG i Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej".

 

6 kwietnia na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego odbył się finał II Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej, popularyzującej wiedzę o sektorze transportu, spedycji i logistyki wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Wydział Ekonomiczny wygrał konkurs Ministerstwa Edukacji Narodowej na organizację i przeprowadzenie olimpiady. W tegorocznej edycji wzięło udział  ponad 2,8 tysiąca uczestników z wszystkich województw. Do finału zakwalifikowało się 61 uczniów, którzy uzyskali najlepsze wyniki w zawodach okręgowych.

 

Źródło: ZSZ im. Powstańców Wielkopolskich w Gostyniu


Zamów Reklamę w gazecie internetowej


Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Reklama informatora budowlanego

Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Reklama informatora ślubnego


PRAWNIK


Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowej

iGostyn.pl reklamy iGostyn.pl reklama informator budowlany