iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.plZamów Reklamę Internetową
Reklama ogłoszeń o pracę

Reklama STRONY WWW w gazecie internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowejINFORMATOR ŚLUBNY gazety internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowej

Poniedziałek
19
listopad
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Gostyń

W ZSZ będą „Szatnie na medal”

2018-07-09 11:06:24

Zdjęcie: Archiwum
Nowy wygląd zyskają szatnie przy sali gimnastycznej w Zespole Szkół Zawodowych w Gostyniu. Wszystko dzięki dofinansowaniu z programu „Szatnia na medal” ogłoszonego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Powiat gostyński otrzymał kolejne dofinansowanie.

W ramach prac wykonany zostanie remont ścian (nowe tynki i płytki), wymiana posadzek, instalacji grzewczej, elektrycznej i urządzeń sanitarnych. Szatnie zostaną wyposażone w nowe ławki i wieszaki.

 

„Szatnia na medal” jest inicjatywą Samorządu Województwa Wielkopolskiego skierowaną do samorządów lokalnych - powiatów i gmin naszego regionu. Jej celem jest poprawa warunków ogólnodostępnych budynków szatniowo–sanitarnych przy obiektach sportowych i zbudowanie pozytywnego wizerunku sportu, kojarzonego ze zdrowiem i higieną. W ramach programu można było ubiegać się o dofinansowanie, w maksymalnej wysokości 50%, na remont istniejących budynków szatniowo–sanitarnych, a także na adaptację istniejących budynków na potrzeby szatniowe oraz sanitarne, jak również na budowę nowych szatni. Uzyskana dotacja, w wysokości 35,5 tys. pokryje blisko połowę kosztów remontu. Pozostała część pokryta zostanie z budżetu powiatu gostyńskiego. 1500 zł łącznie przekażą partnerzy: Rada Rodziców, Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków ZSZ w Gostyniu oraz firma Jegger. Warunkiem uzyskania dofinansowania projektu był bowiem udział podmiotów zewnętrznych.

 

 
Źródło: powiat.gostyn.pl


Zamów Reklamę w gazecie internetowej


Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Reklama informatora budowlanego

Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Reklama informatora ślubnego


PRAWNIK


Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowej

iGostyn.pl reklamy iGostyn.pl reklama informator budowlany