iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Gostyniu.

Zamów Reklamę w gazecie internetowej


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu gostyńskiego.

Zamów Reklamę w gazecie internetowejAutopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Czwartek
27
czerwiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Z powiatu

Weź udział w Wielkim Teście o Powiecie Gostyńskim

2019-05-20 10:28:56

Co jest stolicą powiatu gostyńskiego? Jak wygląda logo? Ilu radnych zasiada w radzie? Jeśli znasz odpowiedzi na te pytania, zmierz się w Wielkim Teście o Powiecie Gostyńskim, który będzie miał miejsce 4 czerwca w auli Liceum Ogólnokształcącego w Gostyniu. By wziąć w nim udział trzeba zgłosić dwuosobową drużynę i zabrać ze sobą telefon komórkowy. Zgłoszenia do 30 maja. Najlepsi otrzymają czeki na zakup sprzętu multimedialnego o wartości 500, 300 i 200 złotych.

W tym roku powiat gostyński obchodzi 20-lecie funkcjonowania. Z tej okazji każdy jego mieszkaniec będzie mógł sprawdzić, ile wie o drugim szczeblu samorządu terytorialnego. Wystarczy wziąć udział w „Wielkim Teście o Powiecie Gostyńskim”, który 4 czerwca o godz. 17.00 będzie miał miejsce w auli Liceum Ogólnokształcącego w Gostyniu. Interaktywny quiz składać się będzie z czterdziestu pytań zamkniętych o różnym stopniu trudności, dotyczących historii, geografii, zabytków i aspektów prawnych powiatu. Drużyny złożone z dwóch osób będą odpowiadać poprzez dedykowaną aplikację, z którą łączyć się będą za pomocą telefonów. Warunkiem udziału w teście jest zgłoszenie się za pomocą maila (zapisy@powiat.gostyn.pl) oraz posiadanie telefonu komórkowego z dostępem do internetu. Przed rozpoczęciem testu każda drużyna otrzyma login, hasło i instrukcję logowania.

 

Zgłoszenia do 30 maja. Zwycięzcy testu otrzymają czeki na zakup sprzętu multimedialnego o wartości 500, 300 i 200 złotych. Liczba miejsc ograniczona. Decydować będzie kolejność wpływu. Maile powinny zawierać imiona i nazwiska dwuosobowej drużyny oraz numer kontaktowy. Dane wykorzystane zostaną jedynie na potrzeby testu.

 

Źródło: Starostwo Powiatowe w GostyniuReklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.plAutopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Reklama w Gazecie Internetowej iGostyn.pl

Zamów Reklamę w gazecie internetowejReklama w Gazecie Internetowej iGostyn.pl

iGostyn.pl reklamy iGostyn.pl reklama informator budowlany