iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Zamów Reklamę Internetową
Reklama ogłoszeń o pracę

Reklama STRONY WWW w gazecie internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowejINFORMATOR ŚLUBNY gazety internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowej


Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Leszno

Wjechali pod pociąg

2018-04-20 09:04:00

Zdjęcie: KPP Leszno
O niesamowitym szczęściu mogą mówić dwaj młodzi mieszkańcy gminy Poniec, którzy jadąc osobowym oplem, na przejeździe kolejowym z sygnalizacją świetlną, zderzyli się z pociągiem.

14 kwietnia, tuż po godz. 15.00, dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o zderzeniu się samochodu osobowego z pociągiem Intercity relacji Przemyśl – Kołobrzeg. Do zdarzenia doszło w Lesznie na ulicy Mierniczej, gdzie znajduje się przejazd kolejowy zabezpieczony sygnalizacją świetlną, przy której ustawiony jest znak drogowy „Stop”. Obecnie odcinek linii kolejowej, na której znajduje się przejazd jest remontowany i pociągi w tym miejscu poruszają się z ograniczoną prędkością jednym torem.
 
Po otrzymaniu zgłoszenia, na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Z ich wstępnych ustaleń wynikało, że 23-letni mieszkaniec gminy Poniec, jadąc wraz ze swoim znajomym samochodem marki Opel Insignia, wjechał na przejazd kolejowy, gdzie z jego prawej strony nadjeżdżał pociąg. Lokomotywa najechała na auto, które w wyniku zderzenia zostało odrzucone do przydrożnego rowu.
Obaj mężczyźni podróżujący oplem trafili do szpitala, jednak po przebadaniu lekarskim okazało się, że odnieśli niegroźne obrażenia ciała.
 
Na miejscu przez kilkadziesiąt minut pracowali policjanci z Leszna, strażacy, pracownicy pogotowia ratunkowego, PKP i funkcjonariusze Służby Ochrony Kolei.
 
Policjanci zatrzymali młodemu kierowcy prawo jazdy za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego. Sprawa trafi do sądu, który zadecyduje o wymiarze kary dla 23-latka oraz o tym, na jak długo zostanie mu zatrzymane prawo jazdy.
 Fotorelacja


Źródło: KPP Leszno


Zamów Reklamę w gazecie internetowej


Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Reklama informatora budowlanego

Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Reklama informatora ślubnego


PRAWNIK


Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowej

iGostyn.pl reklamy iGostyn.pl reklama informator budowlany