iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!

Zamów Reklamę Internetową
Reklama ogłoszeń o pracę

Reklama STRONY WWW w gazecie internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowejINFORMATOR ŚLUBNY gazety internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowej

Sobota
15
grudzień
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Z policji

Włamywał się do odkurzaczy

2018-08-03 09:44:53

Zdjęcie: Archiwum
Policjanci z Gostynia zatrzymali podejrzanego o włamania do do kasetek na bilon odkurzaczy i myjni samochodowych. Straty jakie spowodował mężczyzna swoim przestępczym działaniem szacowane są na blisko 10 tys. złotych. 33-latek usłyszał już zarzuty i został przesłuchany. Zatrzymany za czyny, których się dopuścił odpowie w warunkach recydywy. Grozi mu kara nawet 15 lat więzienia.

Od 16 lipca br. gostyńscy kryminalni pracowali nad sprawami włamań do kasetek na bilon odkurzaczy i myjni samochodowych, które miały miejsce w Gostyniu i Elżbietkowie. Wówczas nieznany i zamaskowany sprawca kradł z nich pieniądze.

 

Do rozwiązania spraw zostali skierowani funkcjonariusze specjalizujący się w tego typu przestępstwach. Na miejscu policjanci przeprowadzili oględziny, ujawnili i zabezpieczyli ślady, a także zebrali pierwsze informacje. W toku prowadzonego postępowania śledczy zabezpieczyli nagrania z kilku monitoringów i dokonali kolejnych istotnych ustaleń.

 

Połączenie wszystkich zebranych danych pozwoliło na wytypowanie sprawcy zdarzeń. Po kilku dniach od pierwszego włamania praca policjantów przyniosła pożądane efekty. Zatrzymany został 33-letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego, w przeszłości karany za podobne przestępstwa. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutów włamań w Gostyniu, Elżbietkowie i Miejskiej Górce. Straty jakie spowodował 33-latek swoim przestępczym działaniem zostały oszacowane na prawie 10 tysięcy złotych.

 

Mężczyzna był już karany w przeszłości za podobne przestępstwa. Za włamania których się dopuścił odpowie w warunkach tzw. recydywy.

 
 
Źródło: KPP Gostyń


Zamów Reklamę w gazecie internetowej


Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Reklama informatora budowlanego

Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Reklama informatora ślubnego


PRAWNIK


Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowej

iGostyn.pl reklamy iGostyn.pl reklama informator budowlany