iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Gostyniu.

Zamów Reklamę w gazecie internetowej


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu gostyńskiego.

Zamów Reklamę w gazecie internetowejAutopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Poniedziałek
24
czerwiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Z powiatu

Wokalista "Ich Troje" z wizytą w domu dziecka

2019-01-07 11:38:17

Zdjęcie: www.powiat.gostyn.pl/Dom Dziecka w Bodzewie/Ewa Kahl
22 grudnia po raz trzeci lider zespołu Ich Troje Michał Wiśniewski odwiedził mieszkańców Domu Dziecka w Bodzewie. Powitał wszystkich bardzo serdecznie i po raz kolejny podkreślił, że bardzo dobrze czuje się w Bodzewie, prawie jak w domu.

- Macie piękny dom, w którym każdy dobrze się czuje i chce się do niego wracać. Jesteście jedną z najlepszych placówek, które odwiedziłem i do których zawsze będę wracał – stwierdził.

 

Jak poprzednio w ramach akcji „Wiśnia dzieciom” przywiózł mnóstwo prezentów dla wychowanków. Ale nie tylko podarki były najważniejsze, większa część spotkania minęła na rozmowach z podopiecznymi placówek, a tematem przewodnim była miłość i jej siła sprawcza, o której opowiadał na podstawie swojej płyty: 13 postulatów w sprawie miłości. Popołudnie minęło w serdecznej atmosferze, oczywiście nie mogło obyć się bez poczęstunku, a popularny wokalista nie omieszkał osobiście podziękować paniom kucharkom za pyszny obiad.

 

Wizyta sprawiła wszystkim ogromną radość, a słowa Michała w których wychwala atmosferę i przyjęcie w bodzewskim domu wzbudziły wiele wzruszeń i podziękowań, zarówno ze strony dzieci, jak i wicestarosty powiatu gostyńskiego Janusza Sikory oraz dyrektora Karoliny Dolaty.

 

- Jest Pan przykładem dla dzieci, że mogą wszystko, a wytrwałość pomoże im osiągnąć zamierzone cele. W imieniu nas wszystkich proszę przyjąć życzenia i podziękowania za to,że znalazł pan czas na odwiedziny w tym przedświątecznym czasie i tak motywujące do działania rozmowy z młodzieżą - powiedział Janusz Sikora.

 

Dzięki swojemu ogromnemu zaangażowaniu Michał Wiśniewski sam stał się Mikołajem o naprawdę wielkim,kochającym dzieci sercu!

Źródło: www.powiat.gostyn.pl/Dom Dziecka w BodzewieReklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.plAutopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Reklama w Gazecie Internetowej iGostyn.pl

Zamów Reklamę w gazecie internetowejReklama w Gazecie Internetowej iGostyn.pl

iGostyn.pl reklamy iGostyn.pl reklama informator budowlany