iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Zamów Reklamę Internetową
Reklama ogłoszeń o pracę

Reklama STRONY WWW w gazecie internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowejINFORMATOR ŚLUBNY gazety internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowej


Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Z policji

Zginęliby, gdyby nie sąsiad...

2018-08-08 14:47:31

Zdjęcie: Archiwum
Prawdopodobnie tylko dzięki właściwej reakcji świadka i szybkiemu działaniu służb nie doszło do tragedii. Mężczyzna powiadomił, że w mieszkaniu jego sąsiadów doszło do pożaru. Chwilę później na miejscu byli już policjanci, którzy wyważyli drzwi i wbiegli do środka. W mieszkaniu znaleźli śpiących i pijanych ludzi.

Do zdarzenia doszło 4 sierpnia br. około godziny 22:50 w jednej z miejscowości w gminie Pogorzela. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu po otrzymaniu informacji o pożarze natychmiast w to miejsce skierował patrol, który znajdował się najbliżej. Kiedy funkcjonariusze dotarli na miejsce zauważyli wydobywający się z mieszkania dym. Pomimo pukania do drzwi nikt nie otwierał. Funkcjonariusze mając niemal stuprocentową pewność, że w środku przebywają ludzie postanowili wyważyć drzwi. W mocno zadymionym mieszkaniu zlokalizowali źródło ognia, które szybko ugasili oraz dwie osoby.

 

Jak się okazało palił się tłuszcz na patelni, która stała na kuchence gazowej. Natomiast w jednym z pokoi znaleźli pijane dwie osoby. Mężczyzna miał blisko 2,5 promila, a kobieta prawie 2 promile. Chwilę później na miejsce dotarli strażacy, którzy przejęli od policjantów poszkodowanych i udzielili im pierwszej pomocy medycznej. Następnie tymi ludźmi zajęli się ratownicy z zespołu ratownictwa medycznego, którzy po przebadaniu poszkodowanych zadecydowali, że kobieta zostanie przewieziona do szpitala na dalsze badania i obserwację. Ta jednak kategorycznie odmówiła dodatkowym badaniom i transportu do szpitala.

 

Tylko dzięki prawidłowej reakcji sąsiada, który zawiadomił odpowiednie służby oraz szybkim i zdecydowanym działaniom policjantów i strażaków nie doszło do tragedii.

Źródło: KPP Gostyń


Zamów Reklamę w gazecie internetowej


Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Reklama informatora budowlanego

Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Reklama informatora ślubnego


PRAWNIK


Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Zamów Reklamę w gazecie internetowej

iGostyn.pl reklamy iGostyn.pl reklama informator budowlany