iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl


Ogłoszenie - Jan Dziedziczak kandydat na europosła

Patronat Medialny - Targi Export Expo

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Gostyniu.

Partner gazety internetowej iGostyn.pl


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu gostyńskiego.

Zamów Reklamę w gazecie internetowejAutopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Czwartek
23
maj
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
27
29
30

Zamów Reklamę w gazecie internetowej
Z policji

Zginęliby, gdyby nie sąsiad...

2018-08-08 14:47:31

Zdjęcie: Archiwum
Prawdopodobnie tylko dzięki właściwej reakcji świadka i szybkiemu działaniu służb nie doszło do tragedii. Mężczyzna powiadomił, że w mieszkaniu jego sąsiadów doszło do pożaru. Chwilę później na miejscu byli już policjanci, którzy wyważyli drzwi i wbiegli do środka. W mieszkaniu znaleźli śpiących i pijanych ludzi.

Do zdarzenia doszło 4 sierpnia br. około godziny 22:50 w jednej z miejscowości w gminie Pogorzela. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu po otrzymaniu informacji o pożarze natychmiast w to miejsce skierował patrol, który znajdował się najbliżej. Kiedy funkcjonariusze dotarli na miejsce zauważyli wydobywający się z mieszkania dym. Pomimo pukania do drzwi nikt nie otwierał. Funkcjonariusze mając niemal stuprocentową pewność, że w środku przebywają ludzie postanowili wyważyć drzwi. W mocno zadymionym mieszkaniu zlokalizowali źródło ognia, które szybko ugasili oraz dwie osoby.

 

Jak się okazało palił się tłuszcz na patelni, która stała na kuchence gazowej. Natomiast w jednym z pokoi znaleźli pijane dwie osoby. Mężczyzna miał blisko 2,5 promila, a kobieta prawie 2 promile. Chwilę później na miejsce dotarli strażacy, którzy przejęli od policjantów poszkodowanych i udzielili im pierwszej pomocy medycznej. Następnie tymi ludźmi zajęli się ratownicy z zespołu ratownictwa medycznego, którzy po przebadaniu poszkodowanych zadecydowali, że kobieta zostanie przewieziona do szpitala na dalsze badania i obserwację. Ta jednak kategorycznie odmówiła dodatkowym badaniom i transportu do szpitala.

 

Tylko dzięki prawidłowej reakcji sąsiada, który zawiadomił odpowiednie służby oraz szybkim i zdecydowanym działaniom policjantów i strażaków nie doszło do tragedii.

Źródło: KPP GostyńOgłoszenie - Witold Tomczak kandydat na posła do europarlamentu

Ogłoszenie - Życzenia na Dzień Mamy od Posła Piotra KaletyReklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl


Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Reklama w Gazecie Internetowej iGostyn.pl

Zamów Reklamę w gazecie internetowejReklama w Gazecie Internetowej iGostyn.pl

iGostyn.pl reklamy iGostyn.pl reklama informator budowlany